titkarsag@kosazeneiskola.hu
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky Endre út 60.
Telefon: +36-88/438-419 Mobil: +36-30/143-9880

Tisztelt Szülők, kedves Növendékeink!

Magyarország Kormányának döntése alapján a Zeneiskolában április 19-től továbbra is folytatódik az online oktatás az alsó – felső tagozatos, középiskolás korosztályú, illetve egyetemista tanítványaink részére.

Mivel az általános iskola alsó tagozatos tanulói jelenléti oktatásban részesülnek, ezért kértem tanárainkat, hogy a zeneiskolai időbeosztásnál ezt vegyék figyelembe.

Kérem Önöket, hogy az online zeneiskolai órák zavartalan megtartásának érdekében folyamatosan tartsák a kapcsolatot a gyerekek hangszeres tanárával, illetve a szolfézs tanárral. Igyekszünk mindenben segíteni.

Jelenléti oktatásra a Zeneiskolában várhatóan május 10-én kerülhet sor.

Ismételten szeretném kérni fokozott együttműködésüket, támogatásukat, megértésüket.

Vigyázzanak magukra és családtagjaikra!

Balatonalmádi, 2021. április 16.

Üdvözlettel:

Tombor Krisztián