kosazeneiskola@gmail.com
8220 Balatonalmádi, Bajcsy-Zsilinszky Endre út 60.
Telefon: +36-88/438-419 Mobil: +36-30/143-9880

Járványügyi intézkedések!

Kedves Szülők!

Kedves Növendékeink!

2021. november 23. naptól az iskola teljes területén, valamint a csoportos foglalkozásokon is – szolfézs, zeneirodalom, énekkar, kamarazene – kötelező a maszk viselése!

A Zeneiskolába történő belépéskor kérjük továbbra is használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket, viseljenek az épületben orrot-szájat eltakaró maszkot és tartsák be a másfél méteres védőtávolságot!

Kérjük, hogy gyermeküknek folyamatosan biztosítsák Zeneiskolánk látogatásakor a védőmaszkot!

Az intézményt kizárólag egészséges, tünetmentes tanuló látogathatja, mindenki egészségének megőrzése érdekében!

Mindannyiunk érdeke, hogy a vírus terjedését próbáljuk megfékezni, ezért az iskolavezetés a fent leírtak betartását kéri tanulóinktól, pedagógusainktól, illetve kérjük a Szülők támogatását is.

Köszönjük megértésüket és segítő együttműködésüket.

Tombor Krisztián